ATP Kitzbühel

Zájezd na ATP turnaj v Rakousku

Užijte si tenis v srdci krásného alpského města. Kitzbühel championship je tradiční turnaj serie ATP 250 hraný na antuce. Jeho tváří je po dlouhá léta rakouský rodák Dominic Thiem, který tam několikrát zvítězil. Letos se můžeme těšit i na české zastoupení. V singlu by se mohl objevit Jiří Lehečka, Kuba Menšík a Tomáš Mácháč. Debl pokryje minimálně Adam Pavlásek. 

Zájezdy 2023 i 20224 – Podívejte se na Fotky a články z již proběhlých zájezdů.

Užijte si letní dovolenou s tenisem

V naší nabídce najdete 2 varianty zájezdu. V případě dvoudenního zájezdu se jde na tenis ve čtvrtek a v pátek. Můžete se tedy těšit na zápasy čtvrtfinále a semifinále. U tří-denního pobytu začínáme už ve středu a tak se nám nasktyne možnost vidět i osmifinále. Delší varianta je na dvě noci. Obecně se dá říci, že v prvních dnech turnaje, je k vidění více zápasů singlu i deblu, ale ke konci turnaje jsou zase zápasy vyrovnanější a napínavější.

Mimo to se můžete těšit na řadu treninků a sparingů, při nichž vidíte hráče z pár metrů. Ceký areál je velmi dobře řešení. Na hlavním centr kurtu se hrají top zápasy a převažují ty singlové. Druhý kurt pro debly a treninky je připraven kousek stranou. Takže je dobře dostupný a nevznikají zbytečné fronty. Krátký přechod mezi kurty vyplňují food tracky s občersvením a stánky s tenisovým vybavením a oblečením. Tenisový turnaj se koná v centru Kitzbühelu, takže je všude blízko, ale neni problém ani s parkováním. Pro diváky je vyhrazeno parkoviště zdarma.

V červenci umí být i v Alpách opravdu teplo. Takže pokud nezvolíme koupání, můžeme volné chvíle vyplnit prohlídkou města, cestou na vrchol Hahnenkamm, kde se jezdí světový pohár v lyžování a nebo výšlapem.

Hotel se snídaní se nachází v dojezdové vzdálenosti pár minut od Kitzbühelu. Na tenis se budeme přesouvat autem. Náklady na dopravu z ČR a dálniční známku si rozpočítáme. Bude se jednat o pár stokorun.

Harmonogram zájezdu do Kitzbühelu

Odjezd plánujeme ve středu (čtvrtek) vždy v brzkých ranních hodinách z Brna, případně Prahy. Po individuální dohodě je možné dohodnout i další nástupní místa v ČR. Po příjezdu půjdeme rovnou na tenis, ubytujeme se až večer. Další den se jde hned po snídani na tenis a po něm se buď odjíždí do ČR s návratem v nočních hodinách a nebo následuje ještě jeden hrací den.

Cena zahrnuje:

  • Ubytování se snídaní
  • Služby delegáta i na tenise
  • Vstupenky na tenis

Cena nezahrnuje:

  • Dopravu (naklády si rozpočítáme)
  • Pojištění (individuálně každý dle své volby)

Všechny ceny jsou za 1 osbobu ve dvou nebo třílůžkovém pokoji. V případě zájmu o jednolůžkový pokoj je příplatek 3 000 Kč za noc.

Pro uskutečnění zájezdu je potřeba minimálně 3 účastníky. Maximální kapacita zájezdu je 8 osob.

Po celou dobu je k dispozici česky i německy hovořící průvodce, který zájezd doprovází již z ČR.

Aktuální ceny jsou vázány na ceny hotelů. Vstupenky na tenis i hotely se rychle vyprodávají, proto doporučujeme včasnou rezervaci. Záloha je 50% a doplatek se platí 3 dny před odjezdem.

Další nabídka pro rok 2024 – připravujeme zájezdy tenisové turnaje, golf u moře i cyklozájezdy.