Masters Paříž

Tenisový zájezd na Turnaj mistrů do Paříže.

Nejlepší singlisté i deblisté se utkají jako každoročně v Paříži v rámci turnaje Rolex Masters Paris. Hrát by se mělo od soboty 26. října do neděle 3. listopadu.

Denní program začíná v 11 h a večerní nejdříve v 19.30 h. Vstupenka nám dovolí sledovat zápasy na 3 kurtech v hale. Centr kurt s přiděleným místem, kde se můžeme těšit na 4 dvouhry a pak kurty 1 a 2, na nichž se budou hrát další zápasy singlu i deblu.

Přihlášení: tel. 603 555 170

Cena zájezdu zahrnuje leteckou dopravu z Vídně do Paříže a zpět, ubytování v hotelu se snídaní a vstupenky na 2 hrací dny (denní program).

Individuálně lze zařídit i vstupenky na večerní program startující v 19.30 h, kde se hraje také na 3 kurtech, přičemž centr kurt představí 2 singlové zápasy.

Odlet je v pondělí 28.10. brzy ráno z Vídně a návrat ve středu 30.10. po obědě. Doprava z Brna do Vídně nebo parkování se dá za drobný příplatek také zařídit.

V ceně 9 990 Kč jsou zahrnuty 2 hrací dny a to vstupenky kategorie 2 a 3 na pondělí i úterý, kdy se budou hrát 1. a 2. kola. Středa je vyhrazena na prohlídku Paříže a dopolední cestu na letiště.

Zajímá vás, jak zájezd probíhá? O každém najdete článek a fotky. Tak si přečtěte Jak se nám líbilo na ATP 1000 v Římě a nebo se podívejte na neskutečné fotky z US Open a New Yorku. Všechny uskutečněné zájezdy mají články a fotky, mezi nimiž najdete i zájezd do Paříže na Masters 2023.

Nehodí se vám tento termín, nevadí, mrkněte na další tenisové zájezdy.