Singly 11. března vyhrál Marek Hrůza.

Druhou březnovou sobotu se v Brně na Sprintu sešlo 15 singlistů. Dopoledne se hrálo ve 4 skupinách, z nichž postoupilo 8 nejlepších.

Z horní části pavouka postoupili do semifinále Jirka Sotolář, když přehrál Adriana Potru hladce 6:2. O druhé postupové místo se svedl podobný boj. Roman Svobodný podlehl Drahošovi Herzánovi 2:6.

Spodní část pavouka nabídla souboj mezi Bobem Dokoupilem a Andreou Bujáčkovou. Nováček Bob nezaváhal a vyhrál 6:2. Poslední místo v semifinále si zasloužil Marek Hrůza výhrou 6:3 nad Lubošem Hlavsou.

Jirka Sotolář se odpočatý vrhnul na Drahoše a svou levorukou hrou ho hladce porazil 6:2. Druhý souboj o finále byl také jednoznačný, když Marek porazil Boba 6:1. Finále bylo tentokrát rychlé. Za stavu 4:0 pro Marka Hrůzu přišla ze strany Jirky Sotoláře skreč. V souboji o 3. místo jsme viděli dramatickou bitvu mezi Drahošem a Bobem, kdy se za stavu 5:5 dostalo i na tiebrak, v němž si bronzový pohár i body do žebříčku vybojoval Bob Dokoupil.

Hráči, kteří nepostoupili do čtvrtfinále, si zahráli útěchu. Do finálových bojů, jež určily 5. a 6. místo postoupili Roman a Adrian. Zápas vyhrál jednoznačně Roman Svobodný 6:1. Tyto 2 hráči ještě zabodovali do celoročního žebříčku, jež můžete sledovat v sekci Žebříček. Celkově 7. skončil Luboš Hlavsa, díky lepšímu skóre než měla 8. Andrea. Na dalších místech se pak seřadili Víťa Herman, Jarda Běláček, Honza Ondráček, Tomáš Doležel, Jirka Šebek, Jirka Schnider a Štěpán Hrůza.

Gratulujeme všem hráčům a děkujeme sponzorům: Tenisová a badmintová hala Sprint, Tenis4you, Tenisový Blog a Duck&Dog.