Únorové čtyřhry vyhráli Tom Elísek a Martin Haman!

Poslední únorovou sobotu se v Brně na Sprintu sešlo 10 párů. Dopoledne se hrálo ve 3 skupinách, z nichž postoupilo 8 nejlepších.

Z horní části pavouka postoupili do semifinále Martin a Marek Höklovi, když přehráli Jáchyma Horáka a Honzu Wijackiho hladce 6:1. O druhé postupové místo už byl větší boj, ale i tak si Kuba Kikerle s Hankou Uhrovou poradili s Jirkou Sotolářem a Andreou Bujáčkovou 6:4.

Spodní část pavouka nabídla souboj mezi Jirkou Pressem s Honzou Krištofem a Davidem Pavlíčkem s Vláďou Hubkou. Vítězové z minula Honza a Jirka nezaváhali a vyhráli 6:2. Poslední místo v semifinále si zasloužili Martin Haman a Tomáš Elísek výhrou nad Davidem Brabentzem a Josefem Vaculou.

Kuba s Hankou vedli v semifinále nad bratry Martinem a Markem už 4:0, ale bohužel to nedokázali proměnit ve vítězství a prohráli 4:6. Druhý souboj o finále byl také vyrovnaný, ale Martin s Tomem se proti dlouholetým rivalům Honzovi a Jirkovi vyhecovali a po velké bitvě vyhráli 7:5. Finále nabídlo krásný tenis a přineslo vítězství 6:2 Martinovi s Tomášem. Chlapskou čest uhájili 3. místem Honza a Jirka, když porazili Hanku s Kubou 6:4.

Páry, které nepostoupily do semifinále, si zahráli útěchu. Do finálových bojů, jež určily 5. a 6. místo postoupili Jáchym s Honzou a Josef s Davidem. Zápas vyhráli jednoznačně David a Josef 6:1. Tyhle 2 páry ještě zabodovali do celoročního žebříčku, jež můžete sledovat v sekci Žebříček. Celkově 9. skončili Simona Málková a Petr Libra, jež postupně otestovali tenisové schopnosti všech párů z útěchy. Desáté místo pak patří Elišce Knápkové a Tomášovi Knápkovi. Ti ale museli bohužel turnaj pro nemoc předčasně ukončit.

Gratulujeme všem hráčům a děkujeme sponzorům: Tenisová a badmintová hala Sprint, Tenis4you, Tenisový Blog a Duck&Dog.