Čtyřhry v dubnu vyhráli Martin Krupička a Tomáš Jeřábek.

V půlce dubna se v Brně na Sprintu sešlo 10 párů. Dopoledne se hrálo ve 3 skupinách, z nichž postoupilo 8 nejlepších párů do hlavní soutěže a další 2 do útěchy.

Z horní části pavouka postoupili do semifinále Martin Krupička a Tomáš Jeřábek, když přehráli Aleše Otáhala a Romana Sobotku 6:2. O druhé postupové místo už byl větší boj, ale i tak si ho David Pavlíček a Tomáš Doležel vybojovali v tiebreku proti Peťovi Vodákovi a Jirkovi Symonovi.

Spodní část pavouka nabídla souboj mezi indicko-mexickou dvojicí Viraj Jadav a Angel Baeza a Markem a Štěpánem Hrůzou, kteří prohráli 1:6. Poslední místo v semifinále si zasloužili Jirka Sotolář a Andrea Bujáčková, když porazili Jáchyma Horáka a Pavla Matušince 6:4.

Jirka s Andreou vedli v semifinále už 5:2, ale bohužel nakonec nechali do boje o zlato postoupit Viraje s Angelem. Druhý souboj o finále byl jednoznačný, když Martin s Tomem porazili Davida s Tomášem 6:0. Finále si muselo počkat na infarktovou koncovku semifinále, jež otočili Viraj a Angel z 2:5 a vyhráli v tiebreaku. Favorité z Prostějova Tomáš a Martin vedli 5:2, když nám bohužel došel čas určený nejen pro finále ale i pro celý turnaj. Zápas o 3. místo jsme ale na vedlejším kurtě stihli a Jirka s Andreou zvítězili 6:2. Pro Toma a Davida to byl každopádně nejlepší výsledek, který spolu na Sprint cupu uhráli.

Páry, které nepostoupily do semifinále, si zahrály útěchu. Do boje, jež určil 9. a 10. místo nastoupili Honza Cabák s Tomášem Ruckerem a proti nim se postavili Jirka Otruba s Pavlem Navrátilem. Zápas vyhráli Tomáš a Honza 6:4. Už mimo hlavní soutěž si oba páry z posledních míst ještě zahráli s neúspěšnými čtvrtfinalisty Markem a Štěpánem a taky Jáchymem a Pavlem. Abychom určili pořadí od 5. do 8. místa sehráli jsme ještě pár zápasů. Z těch vyšli nejlépe pátí Roman s Alešem a šestí Petr s Jirkou. Tyhle 2 páry ještě zabodovali do celoročního žebříčku, jež můžete sledovat v sekci Žebříček. Celkově 7. se umístili Jáchym a Pavel a osmé místo patří za velmi sympatický výkon Štěpánovi a Markovi Hrůzovi.

Gratulujeme všem hráčům a děkujeme sponzorům: Tenisová a badmintová hala Sprint, Tenis4you, Tenisový Blog a Duck&Dog.