Dvouhry 29. dubna vyhrál Luboš Hlavsa.

Poslední dubnovou sobotu se v Brně na Sprintu sešlo 6 singlistů. Dopoledne se hrálo ve 2 skupinách, z nichž postoupili vždy 2 nejlepší do semifinále.

Ze skupiny A postoupil z prvního místa Luboš Hlavsa. Proti němu se postavil Radim Javora jakožto druhý hráč ze skupiny B. Radim nechal hodně sil v posledním zápase skupiny B, kde zvítězil nad Jirkou Schniderem až 7:5 v tiebreaku. Odpočatý Luboš s ním tedy neměl moc práce a porazil ho hladce 6:0, čímž si zařídil účast ve finále.

Skupinu B vyhrál David Kašper bez ztráty jediné hry. Soupeřem v semifinále se mu stal Aleš Vymazal, který se umístil ve skupině A na druhém místě. Aleš se zápas od zápasu zlepšoval a přehrál Davida 6:1. Takže druhé finálové místo získal také hráč ze skupiny A.

Finále nabídlo moc hezký tenis, který Luboš Hlavsa proměnil ve své premiérové vítězství se Sprint cupu. Měl to ale těžké, jelikož s ním Aleš držel krok až do stavu 5:5. Pak už se mu ale nepovedlo své podání uhájit a Luboš vyhrál 7:5. V souboji o 3. místo se utkali David s Radimem, který vstupoval do turnaje s lehkým handicapem v podobě nachlazení. Bronzový pohár i body do žebříčku si vybojoval David Kašper, když vyhrál 6:0.

Jirka Schnider, který se velmi těsně neprobojoval do semifinále, si zahrál o 5. místo s Jirkou Koumarem, jež měl ve skupině A těžký los v podobě finalistů Aleše a Luboše. Vítězně to skončilo pro Jiřího Koumara a to v poměru 6:4. Všech 6 playerů zabodovalo do celoročního žebříčku, jež můžete sledovat v sekci Žebříček. Celkově 5. tedy skončil Jirka Koumar a 6. Jirka Schnider, kteří ještě v závěru (již mimo pořadí) proháněli na kurtu Davida Kašpera. Ten se však nedal a nad oběma zvítězil.

Gratulujeme všem hráčům a děkujeme sponzorům: Tenisová a badmintová hala Sprint, Tenis4you, Tenisový Blog a Duck&Dog.