Květnový grilovací turnaj čtyřher vyhráli Miloš a Kuba.

V půlce května se v Brně na Sprintu sešlo 6 párů. Dopoledne se hrálo ve 2 skupinách, z nichž postoupily vždy 2 nejlepší páry do semifinále. Hráči ze třetích míst skupin si pak zahráli proti sobě přímý souboj o 5. místo.

Skupinu A ovládli Martin Klimeš s Míšou Měřínskou, když porazili Marka Nekudu a Andreu Bujáčkovou 6:4. Na třetí nepostupové příčce se umístili Jirka Symon a Filip Simonides.

Druhá skupina byla plná favoritů, na což doplatili 3. nepostupovým místem Jáchym Horák s Vláďou Hubkou. Ti si pak ale napravili pověst, když hladce vybojovali 5. místo nad Jirkou a Filipem.

Z prvního místa skupiny B postoupili po velkém boji Miloš Bořil a Kuba Zajíček, když porazili Honzu Krištofa a Drahoše Herzána. Skupiny se však povedlo nalosovat tak, že ani tyto dva páry se tu sobotu na kurtě neviděly naposledy.

Marek s Andreou v semifinále nestačili na výborné deblisty Miloše a Kubu. Druhý souboj o finále byl o trochu napínavější, ale ani Martin s Míšou nezaskočili favority ze skupiny B Honzu s Drahošem. Ještě před finále jsme si zahráli několik zápasů mimo soutěž, kde se ukázalo, že například Jáchym s Vláďou měli opravdu těžký los. Porazili Andreu s Markem v tiebraku.

Pak už přišel čas na finále, kde se do toho Miloš s Kubou opřeli naložili už unaveným soupeřům 6:1. Stříbro si tedy odnesli Drahoš a Honza. Zápas o 3. místo vyhráli s přehledem Míša a Martin, když nad Markem a Andreou zvítězili 6:0. Všechny páry tentokrát zabodovali do celoročního žebříčku, jež můžete sledovat v sekci Žebříček. Na konci roku se uskuteční Masters turnaj pro ty nejlepší.

Počasí nám bohuže nedovolilo jít ven, ale grilování jsme zvládli. Gratulujeme všem hráčům a děkujeme sponzorům: Tenisová a badmintová hala Sprint, Tenis4you, Tenisový Blog a Duck&Dog.