Singl na Kraví hoře má vítěze, je jím Jirka Sotolář.

Nově zavádíme středeční turnaje. První zápasy rozehráváme od 16 h, ale opozdilce můžeme zařadit na druhé zápasy ve skupině startující před 17 h. Aktuálně máme ještě několik volných míst na středu 7. června opět na Kraví hoře, tak se ozvěte na 603 555 170.

Historicky prvního středečního turnaje Sprint Cupu se v Brně na Kraví hoře zúčastnilo 6 hráčů. Zpočátku se hrálo ve 2 skupinách, z nichž postoupili vždy 2 nejlepší do semifinále.

Ze skupiny A postoupil z prvního místa Jirka Sotolář. Proti němu se postavil Aleš Vymazal jakožto druhý hráč ze skupiny B. Aleš hodně zamotal svou skupinu, kde sice prohrál s Romanem Sobotkou 2:6, ale hned poté zvítězil nad Zdenkem Kronusem 6:2. Předchozí zápas Romana a Zdenka skončil až v tiebreaku, takže jsme museli počítat plus minus body, abychom určili, kdo postoupí a kdo bude v této silné skupině třetí. Odpočatý Jiska si s Alešem poradil a porazil ho hladce 6:1, čímž si zařídil účast ve finále.

Skupinu B tedy vyhrál na skóre Roman Sobotka, přestože ho Zdenek Kronus porazil v tiebreaku. Soupeřem v semifinále se mu stala Andrea Bujáčková, která se umístila ve skupině A na druhém místě. Andrea sice ve skupině prohrála 1:6 s Jirkou, ale nováčka Ondru Křetínského přetlačila 6:4. V semifinálovém souboji s Romanem už ale Andrea neuhrála ani game a odnesla si kanára. Takže druhé finálové místo získal vítěz skupiny B Roman Sobotka.

Finále nabídlo moc hezký tenis dvou leváků, který Jirka Sotolář proměnil ve své druhé vítězství se Sprint cupu. Jirka vyhrál ve svém toho dne oblíbeném poměru 6:2. V souboji o 3. místo se utkali Andrea s Alešem, který vstupoval do turnaje s lehkým zpoždění a tak hrál prakticky nonstop od začátku až do konce. Bronzový pohár i body do žebříčku si vybojoval Aleš Vymazal, když vyhrál 6:2.

Ondra Křetínský, který se velmi těsně neprobojoval do semifinále, si zahrál o 5. místo se Zdenkem Kronusem, jež měl ve skupině B velmi těžký los v podobě Aleše a Romana. Vítězně to skončilo pro Zdenka Kronuse a to v poměru 6:1. Všech 6 playerů zabodovalo do celoročního žebříčku, jež můžete sledovat v sekci Žebříček. Celkově 5. tedy skončil Zdenek Kronus a 6. Ondra Křetínský.

Gratulujeme všem hráčům a děkujeme sponzorům: Tenisová a badmintová hala Sprint, Tenis4you, Tenisový Blog a Duck&Dog.