Silvestrovské debly vyhráli Jirka a Honza

I na Silvestra se nám v Brně na Sprintu sešlo 8 párů výborných deblistů. Dopoledne se hrálo ve 2 skupinách, z nichž postoupily vždy 2 nejlepší páry do semifinále. Hráči ze třetích a čtvrtých míst skupin si pak zahráli semifinále útěchy.

Skupinu A ovládli Honza Krištof s Jirkou Presem, když porazili všechny soupeře ve skupině. Druzí skončili Tomáš Kuchař a Andrea Bujáčková se 2 výhrami. Na třetí nepostupové příčce se umístili Michal Fric a Patrik Synek, když porazili čtvrté Jana a Jakuba Hamrovi.

Druhá skupina byla mnohem napínavější. Honza Cabák a Tomáš Rücker porazili Drahoše Herzána a Přemu Cendelína až v tiebreaku, čímž si vybojovali druhé místo ve skupině. První byly hladce Martin Tomek a Mirek Sopoušek. Postup do hlavní soutěže se nevydařil ani Michalovi Králíčkovi s Markétou Štrychovou.

Andrea s Tomem v semifinále nestačili na výborné tenisty Mirka a Martina. Druhý souboj o finále vyhráli Honza s Jirkou nad Tomášem a Honzou.

Ještě před finále jsme si zahráli obě semifinále útěchy. V prvním zvítězili Drahoš a Přemek a v druhém otec a syn Hamrovi. Dle skóre jednotlivých párů jsme tak určili pořadí na pátém až osmém místě. Celkově 5. tedy skončili Přemek a Drahoš, 6. místo patří Kubovi a Honzovi Hamrovi, 7. jsou Markéta s Michalem a 8, místo zbylo na Patrika a Michala.

V souboji o bronz se utkali Tomáš a Andrea s Honzou a Tomem. Po napínavém souboji si nakonec poháry odnesli Honza a Tomášem.

Pak už přišel čas na finále, kde se do toho Jirka s Honzou pustili naplno. Stříbro nakonec zůstalo Mirkovi a Martinovi. V lednu nás čekají 6.1. singly a 27.1. debly.

Děkujeme za přízeň v roce 2023 a do dalšího roku přejeme všem hodně nejen tenisových úspěchů.