Ve středu 7.6. vyhrál singly na Kraví Hoře Marek Hrůza.

Nově zavádíme i středeční turnaje. První zápasy rozehráváme od 16 h, ale opozdilce můžeme zařadit na druhé zápasy ve skupině startující před 17 h. Aktuálně máme ještě několik volných míst na antukový sobotní turnaj 17. června v Brně na Sprintu, tak se ozvěte na 603 555 170.

Historicky druhého středečního turnaje Sprint Cupu se v Brně na Kraví hoře zúčastnilo 7 hráčů. Zpočátku se hrálo ve 2 skupinách, z nichž postoupili vždy 2 nejlepší do semifinále.

Ze skupiny A postoupil z prvního místa Jirka Sotolář. Proti němu se postavil Marek Hökl jakožto druhý hráč ze skupiny B. Marek nakonec nevyhrál svou skupinu, jelikož prohlál s Markem Hrůzou 5:7, byť byl ve vední 4:1. Hned poté ale zvítězil nad Ondrou Křetínským 6:0. Jirka si s Markem zahrál nekonečné semifinále, které nakonec ukončil až výhrou 7:3 v tiebreaku, čímž si zařídil účast ve finále.

Skupinu B tedy vyhrál Marek Hrůza díky výhře 6:2 nad Ondrou a 7:5 nad Markem. Soupeřem v semifinále se mu stal Aleš Vymazal, který se umístil ve skupině A na druhém místě. Aleš sice ve skupině prohrála 3:6 s Jirkou, ale Víťu Hermana přehrál 6:2. V semifinálovém souboji s Markem Hrůzou už Aleš prohrál 3:6 a mohl se těšit na souboj o 3. místo. Takže druhé finálové místo získal vítěz skupiny B Marek Hrůza.

Finále se moc nevydařilo Jirkovi Sotolářovi, který ho prohrál 0:6. Marek Hrůza tak proměnil svou druhou účast na Sprint Cupu ve své druhé vítězství. V souboji o 3. místo se utkali Marek Hökl s Alešem. Oba vstupovali do turnaje s lehkým zpoždění a tak hráli prakticky nonstop od začátku až do konce. Bronzový pohár i body do žebříčku si vybojoval Marek Hökl, když vyhrál až 7:3 v tiebreaku.

Ondra Křetínský, který se neprobojoval do semifinále, si zahrál o 5. místo s Víťou Hermanem, kterého potkal ve skupině B podobný osud. Vítězně to skončilo pro Víťu a to v poměru 6:2. Všech 6 playerů zabodovalo do celoročního žebříčku, jež můžete sledovat v sekci Žebříček. Celkově 5. tedy skončil Víťa Herman a 6. Ondra Křetínský. Pár doplňkových zápasů s hráči mimo top pozice si zahrála i Andrea Bujáčková. Například Víťa nad ní ve zkrácené hře vyhrál 3:2, takže tím jen potvrdil své páté místo, díky kterému si odnesl své první body do žebříčku.

Gratulujeme všem hráčům a děkujeme sponzorům: Tenisová a badmintová hala Sprint, Tenis4you, Tenisový Blog a Duck&Dog.